Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

26 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 odśpiewaniem hymnu Polski rozpoczęli zakończenie roku szkolnego uczniowie klas 4–8. Na uroczystość przybyli goście: wiceburmistrz miasta Łowicza – pan Jacek Wiśniewski, oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Sylwia Cybulska-Krześlak.

W części oficjalnej pani dyrektor skierowała słowa do uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, dziękując za współpracę. Przybyli goście życzyli każdemu interesujących wakacji. Następnie przyszedł moment pożegnania wyjątkowego nauczyciela, pana Dariusza Gawrońskiego, który po wielu latach owocnej pracy odchodzi na emeryturę. Po tym pani dyrektor, razem z wychowawcami i wiceburmistrzem, wręczyła świadectwa oraz nagrody książkowe uczniom, którzy wyróżnili się w nauce. W dalszej kolejności głos zabrali ósmoklasiści. Podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę oraz za cierpliwość, wyrozumiałość i codzienne wsparcie.

W części artystycznej, przygotowanej przez siódmoklasistów, można było wrócić wspomnieniami do humorystycznych wydarzeń, które spotkały w ciągu wielu lat nauki w „Siódemce” starszych kolegów. Na koniec Jakub Pawlak zaśpiewał piosenkę Wojtka Szumańskiego „Jakoś to będzie”.

Aleksandra Kłosińska

 

Zdjęcia: Przemysław Radziszewski

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 13:37:57
Data edycji: 2026-06-26 18:41:38
Ilość wyświetleń: 71

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej