Zabawa choinkowa 2020

W dniu 13 lutego odbyła się długo wyczekiwana zabawa choinkowa. W godzinach od 14.00 do 16.00 bawiły się klasy I-III. Dzięki uprzejmości pani dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im Wł. Grabskiego pani Małgorzacie Zielińskiej, zabawę dla maluchów poprowadzili uczniowie tej szkoły. Pod opieką pani pedagog Ewy Ryfy oraz pana Błażeja Kurasa wychowawcy klasy 1. Technikum Bp uczniowie tej społeczności przygotowali szereg atrakcji i zabaw dla naszych najmłodszych. Konkursom, tańcom i zabawom nie było końca. Dużą popularnością cieszyły się konkursy: zabawa z krzesełkami, taniec z balonami, taniec na gazecie, konkurs kręcenia hula hop. Choć zwycięzca mógł być tylko jeden, każdy uczestnik konkursu otrzymywał nagrodę niespodziankę. Parkiet wirował od kolorowych przebrań. Wśród tańczących dostrzec można było księżniczki, rycerzy, zwierzątka, wojowników ninja. O godzinie 17.00 pałeczkę przejęły klasy starsze, które bawiły się do godziny 20.00. Każdy uczeń przybyły na zabawę otrzymał słodką niespodziankę. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego udało się pozyskać sponsorów i przygotować paczki dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Serdeczne podziękowania Samorząd Uczniowski składa więc firmom, które wsparły organizację zabawy: Bakomie, firmie Partners oraz Agros Nova. Impreza odbyła się w przepięknej dekoracji opracowanej i przygotowanej przez panią Agnieszkę Łazińską. Ze względu na bliski termin Walentynek ściany sali ozdobiły, różowe i czerwone serduszka oraz koperty z miłosnymi listami. Oprawę muzyczną części dla klas starszych przygotował oraz uroczystość tę poprowadził znany łowicki DJ Patyk Kaźmierczak. Duże podziękowania należą się również rodzicom i wychowawcom, którzy zorganizowali smaczny poczęstunek dla swoich uczniów w pomieszczeniach klasowych. 13 luty był dniem niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników zabawy.

Opiekun Samorządu UczniowskiegoRenata Hymka

Data dodania: 2020-02-16 17:07:39