Zabawa andrzejkowa

Tegoroczna zabawa andrzejkowa odbyła się 28 listopada. W godzinach od 14.00 do 16.00 parkietem zawładnęły klasy I-III. Pod chmurą baloników oraz w klimacie owianym tajemnicą dzieci „szalały” przy wtórze muzyki. Imprezą kierowało kilku wodzirejów przebranych w niecodzienne stroje: pandy, zebry, jednorożca. Poprowadził ją DJ Maciek. Przerywnikami w tanecznej zabawie były konkursy. Chętnych do udziału w nich było wielu. Dzieci mogły wykazać się talentem tanecznym – tańcząc w parach z balonikiem, refleksem – w konkursie z szarfami i piłką. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymywał nagrodę. Po godzinnej przerwie salę opanowały klasy starsze. Imprezę dla nich poprowadził DJ Kazik. Uczniowie bawili się szampańsko aż do godziny 20.00. W pomieszczeniach klasowych wychowawcy wspólnie z rodzicami przygotowali dla swoich uczniów poczęstunek. Salę na zabawę udekorowali członkowie Samorządu Uczniowskiego. To oni również przygotowali i poprowadzili całość imprezy.

Opracowanie tekstu: Renata Hymka

Data dodania: 2019-11-30 19:44:01