Zabawa andrzejkowa

Tegoroczna zabawa andrzejkowa odbyła się w tym roku wcześniej niż zazwyczaj. Nie miało to jednak wpływu ani na panującą podczas niej atmosferę ani na na jej przebieg. W godzinach od 14.00 do 16.00 parkietem zawładnęły klasy I-III. Pod chmurą baloników oraz w towarzystwie superbohaterów obserwujących wydarzenia ze szkolnych ścian (głównym motywem dekoracyjnym, tegorocznej zabawy byli superbohaterowie), dzieci szalały przy wtórze muzyki. Imprezą kierowało 6 wodzirejów (członków Samorządu Szkolnego) przebranych w niecodzienne stroje: pirata, klauna, jednorożca, żyrafy. Poprowadził ją DJ Oskar. Przerywnikami w tanecznej zabawie były konkursy. Chętnych do udziału w nich było wielu. Dzieci mogły wykazać się talentem plastycznym - rysując portret swojej pani, tanecznym – tańcząc w parach z balonikiem, refleksem – w konkursie z szarfami. Każdy biorący udział w konkursie otrzymywał nagrodę. Po godzinnej przerwie salę opanowały klasy starsze. Imprezę dla nich poprowadził DJ Kazik. Uczniowie bawili się szampańsko aż do godziny 20.00.  Dekoracje na zabawę andrzejkową przygotowały klasy IV-VIII oraz klasy gimnazjalne. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Data dodania: 2018-11-15 21:46:00
Data edycji: 2018-11-20 21:52:45