Wyniki wyborów na przewodniczącego SU

Wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7

im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu

w roku szkolnym 2022/2023

Komisja Wyborcza w składzie:

- Agata Golec, Zuzanna Stelmaszczyk, Wiktoria Godos - przedstawiciele społeczności uczniowskiej,

- Renata Hymka - opiekun Samorządu Uczniowskiego

w dniu 26 września przeprowadziła wybory na stanowisko przewodniczącego szkoły. Odnotowano siedmiu kandydatów.          Byli to: Patrycja Jabłońska – uczennica klasy VIIIc, Hanna Wróbel – uczennica klasy VIIIA, Sebastian Witkowski – klasa VIIIB, Jan Wasilewski – VIB, Kordian Surma – VIB, Bartosz Kośmider – VIC, Justyna Guzek – IVA. W wyborach oddano 195 głosów z czego 191 głosów było ważnych, 4 głosy nieważne.

Decyzją społeczności szkolnej stanowisko to powierzone zostało uczennicy Patrycji Jabłońskiej z klasy VIIIC.

Funkcję zastępcy pełnić będzie Bartosz Kośmider z klasy VIC.

Szczegółowe wyniki wyborów można uzyskać u opiekuna Samorządu – pani Renaty Hymki.

Data dodania: 2022-09-27 17:37:53
Data edycji: 2022-09-27 17:48:20