W dniach 18-19 czerwca uczniowie klas trzecich i czwartej wzięli udział w dwudniowej wycieczce krajoznawczej. Pierwszy dzień spędzili w Krakowie, gdzie z przewodnikiem mięli okazję podziwiać zabytki Starego Miasta, takie jak Katedra Wawelska, Dzwon Zygmunta, krypty, Okno Papieskie, Rynek Główny, a tam Sukiennice, Kościół Mariacki i Pomnik Mickiewicza. Nie mogło też zabraknąć spotkania ze Smokiem Wawelskim. Po zwiedzaniu był czas na lody i zakup pamiątek.
Drugiego dnia zaraz po śniadaniu udali się do Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie podziwiali podziemne korytarze i komory, wyjątkowe rzeźby solne, a także fascynującą historię wydobycia soli w inspirującym podziemnym świecie.
Były to dwa dni pełne wrażeń, uśmiechu i dobrej zabawy.
Monika Przytulska

99-400 Łowicz
Młodzieżowa 15