Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

WYCIECZKA KRAKÓW – WIELICZKA

W dniach 18-19 czerwca uczniowie klas trzecich i czwartej wzięli udział w dwudniowej wycieczce krajoznawczej. Pierwszy dzień spędzili  w Krakowie, gdzie z przewodnikiem mięli okazję podziwiać zabytki Starego Miasta, takie jak Katedra Wawelska, Dzwon Zygmunta, krypty, Okno Papieskie, Rynek Główny, a tam Sukiennice, Kościół Mariacki i Pomnik Mickiewicza. Nie mogło też zabraknąć spotkania ze Smokiem Wawelskim. Po zwiedzaniu był czas na lody i zakup pamiątek.

Drugiego dnia zaraz po śniadaniu udali się do Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie podziwiali podziemne korytarze i komory, wyjątkowe rzeźby solne, a także fascynującą historię wydobycia soli w inspirującym podziemnym świecie.

Były to dwa dni pełne wrażeń, uśmiechu i dobrej zabawy.

                                                                                         Monika Przytulska

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 16:14:58
Data edycji: 2026-06-25 16:34:20
Ilość wyświetleń: 78

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej