Wycieczka do ZOO Safari Borysew

10 czerwca uczniowie klas IIa, IIb i IIIb odwiedzili ZOO Safari w Borysewie, gdzie mogli stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. W czasie przejazdu kolejką dzieci z uwagą słuchały przewodnika i podziwiały nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta – białe tygrysy bengalskie, białe lwy, pumę, białe wilki, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie i jedyne w Polsce bawoły afrykańskie. W części zwanej "Światem Wodnym" miały okazję zobaczyć żółwie, krokodyle oraz wodne ptactwo. Ogromną atrakcją była również Figlarnia – bajkowa kraina zabaw dla dzieci. To tu dzieci zmierzyły się z kosmicznym torem przeszkód, zanurkowały w basenie z piłeczkami, a także zjeżdżały z dmuchanej zjeżdżalni. Uczniowie klasy III udali się w niesamowitą podróż podczas oglądania filmu „Tajemnicze podziemie” w kinie 7D. Doskonałym podsumowaniem wycieczki było wybieranie i kupowanie pamiątek. Wymarzona pogoda, piękna aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury sprawiły, że ZOO Safari w Borysewie na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Opracowały: Agnieszka Gajda, Anna Kowalczyk, Marta Szram

Data dodania: 2021-06-11 11:44:34