Władze Łowicza nagrodziły uzdolnionych ósmoklasistów

Burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński i przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Wiśniewski wręczyli nagrody dla wyróżniających się uczniów, którzy kończą w tym roku naukę w łowickich szkołach podstawowych. Nagrodzono prymusów, najlepszych sportowców i ósmoklasistów uznanych za osobowość szkoły.

Miejskie podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 odbyło się 24 czerwca w Łowickim Ośrodku Kultury. W tym roku z powodu stanu epidemii gala była znacznie skromniejsza niż w poprzednich latach.

Zrezygnowano z organizacji części artystycznej oraz wręczenia nagród dla dyrektorów szkół i przedszkoli. Uhonorowano jedynie ósmoklasistów, którzy kończą edukację w szkole podstawowej.

Dyrektorzy każdej ze szkół wytypowali do nagród dwóch uczniów z najwyższą średnią ocen i wzorowym zachowaniem, jednego najlepszego sportowca oraz jednego ósmoklasistę uznanego za osobowość szkoły.

W Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi za wyniki w nauce nagrodzono Agatę Kłosińską i Kingę Olczyk. Tytuł najlepszego sportowca przyznano Oliwierowi Kołaczyńskiemu, a tytuł szkolnej osobowości Julii Gajdzie.

Uczniowie zostali uhonorowani statuetką, książką, dyplomem oraz bonem o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie Empik. Ze względu na sytuację epidemiczną zrezygnowano z organizacji dwudniowej wycieczki dla nagrodzonych ósmoklasistów.

Źródło: https://lowicz24.eu/artykul/wladze-lowicza-nagrodzily/1017974

Data dodania: 2020-06-24 23:00:19