Wiosenny Przegląd Talentów

21 marca odbył się w naszej szkole Wiosenny Przegląd Talentów. Tego dnia w szkole obchodzony był także Dzień Języka Francuskiego. Na scenie pojawiły się więc z tej okazji wieża Eiffla, kosz z francuskimi specjałami oraz wiele innych symboli tego kraju.

Podczas "Wiosennego Przeglądu Talentów" wystąpili uczniowie, którzy zaprezentowali na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia czy talent.

W czasie trwania konkursu nie zabrakło uśmiechu, drobnych nagród i dobrej zabawy!

Wyniki zmagań konkursowych:

- w kategorii Muzyka zwyciężył Konstanty Boguszewski (gra na pianinie), drugie miejsce zajął Oskar Jędrachowicz (gra na skrzypcach), trzecie miejsce zajęły Maria Puchalska i Julia Gronek (śpiew),

- w kategorii Taniec i gimnastyka zwyciężyła Emilia Zawiślak (balet), drugie miejsce zajęły Amelia Dańczak i Joanna Szczepański (taniec),

- w kategorii Rysunek pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Świderska, drugie - Lena Kołodziejska i na trzecim miejscu uplasowała się Rutkowska Laura,

- w kategorii Inne talenty na najwyższym miejscu podium stanął Maciej Pałatyński (jojo), drugie miejsce zajął Filip Golec (układanie kostki Rubika na czas) zaś trzecie miejsce zajął Aleksander Rutkowski (neolina).

Nagrody za najbardziej "francuskie" przebranie przypadły: pierwsze miejsce - Gabriela Gawlik, Zawadzka Lena – miejsce drugie, Majcher Gabriel zajął trzecie miejsce, czwarte miejsce przypadło Nadii Błasiak, zaś piąte zajęła Natalia Bandura.

Ważnym elementem wiosennego święta było ogłoszenie wyników wyborów Osobowości Szkoły. Społeczność szkolna tegoroczny tytuł nadała Marcinowi Szczęsnemu z klasy VIIIa oraz Wiktorii Motyl z klasy VIIIc. Gratulujemy!

Renata Hymka

Data dodania: 2022-03-21 20:59:29