Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

W środę, 19 czerwca, po raz ostatni w roku szkolnym 2018/2019 zabrzmiał dzwonek w naszej szkole. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością burmistrz Miasta Łowicza pan Mariusz Siewiera.

Punktualnie o godz. 8.00 uczniowie, rodzice, nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły podsumowała pracę szkoły w mijającym roku szkolnym, ze szczególnym podkreśleniem osiągnięć uczniów oraz realizowanych projektów i przedsięwzięć. Wyróżniający się w nauce i zachowaniu uczniowie zostali nagrodzeni. 77 uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum pożegnało się ze szkołą słowami:  „Nie płaczemy, że się rozstajemy, ale cieszymy się, że mogliśmy się tu uczyć”.

Dyrektor szkoły podziękowała rodzicom za bezinteresowną pracę na rzecz szkoły.  Uroczystość prowadził pan Zbigniew Łaziński, a całość przygotowali wychowawcy ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjum: pani Anna Paradowska, pani Ewelina Szczepanik, pan Emil Białas, pan Dawid Ługowski i Tomasz Wojciechowski.

Data dodania: 2019-06-28 09:25:54
Data edycji: 2019-07-01 08:09:50