Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Łowiczu im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, tj. wprowadzenia sztandaru szkoły i zaśpiewania hymnu Polski. O godzinie 8:00 zakończenie roku miały klasy pierwsze, drugie i trzecie. Sala gimnastyczna była pełna radości, gdyż wszyscy uczniowie tych oddziałów otrzymali świadectwa oraz dyplomy. Uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami, panią Joanną Czajką i panią Eweliną Posłajko–Jędrachowicz, przygotowały wesołą i pełną humoru część artystyczną. Było barwnie i emocjonująco. Na uroczystość przybyli burmistrz Łowicza Mariusz Siewiera oraz przewodnicząca Rady Rodziców – pani Sylwia Cybulska-Krześlak, którzy życzyli każdemu udanych i bezpiecznych wakacji.

Następnie o godzinie 10:00 odśpiewaniem hymnu Polski rozpoczęły zakończenie roku szkolnego klasy 4-8. W części oficjalnej Pani Dyrektor skierowała słowa do uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, podziękowała za współpracę. Razem z wychowawcami wręczyła uczniom, którzy wyróżnili się w nauce, świadectwa oraz nagrody książkowe.

Ósmoklasiści podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę, przewodnictwo oraz dobre słowa i wręczyli im kwiaty. W części artystycznej można było obejrzeć montaż słowno-muzyczny pod tytułem: "To przywilej jest uczniowski" przygotowany przez siódmoklasistów i ich wychowawców: pana Emila Białasa, panią Patrycję Gąsecką-Frankowską, panią Aleksandrę Szwarocką. Oprawą muzyczną zajęła się pani Agnieszka Łazińska. W humorystyczny sposób uczniowie przedstawili szkolne realia oraz pożegnali tegorocznych absolwentów.

Aleksandra Szwarocka, Anna Raróg

Data dodania: 2024-06-21 11:28:01