Uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Łowicza

11.07.2022 roku, w Sali Radzieckiej Urzędu Miejskiego w Łowiczu, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Łowicza.

Burmistrz Krzysztof Jan Kaliński wręczył miejskie stypendia 158 najzdolniejszym uczniom z Łowicza. Uzyskali je uczniowie, którzy otrzymali najwyższą średnią w roku szkolnym 2021/2022.

Wśród nich było 27 osób spoza Łowicza, a uczęszczających do łowickich szkół. Formalnie nazywają się one "stypendium dyrektora szkoły".

Warunkiem otrzymania finansowej nagrody było uzyskanie przez uczniów z klas 4-6 średniej co najmniej 5,5, a w klasach 7-8 minimum 5,0.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi:

Wiktoria Białas, Konstanty Boguszewski, Zuzanna Boguszewska, Jakub Bury, Olaf Budkiewicz, Bartosz Ciupa, Natalia Durka, Agata Golec, Filip Golec, Alicja Grzelczyk, Wiktoria Grzelczyk, Rafał Haczykowski, Patrycja Jabłońska, Antoni Kłosik, Blanka Kunikowska, Antonina Kuleta, Dawid Lelewski, Kajetan Majczak, Wiktoria Motyl, Martyna Nastarowicz, Franciszek Plichta, Gabriela Plichta, Jan Plichta, Zuzanna Reszka, Aleksander Rutkowski, Andrzej Szczepanik, Maciej Szczęsny, Marcin Szczęsny, Przemysław Ugarenko, Rafał Ugarenko, Gabriela Wilk, Lena Zawadzka.

Gratulujemy!

Data dodania: 2022-07-11 20:12:32