Uczymy się szyć

W niedzielę 10 marca w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu odbył się Kiermasz Wielkanocny. Na stoiskach słuchaczy można było podziwiać własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne oraz skorzystać z ich usług.
W ramach Kiermaszu można było spróbować swoich umiejętności w szyciu na maszynie. Zaproszenie skierowane było do uczniów szkół podstawowych w wieku 10-13 lat. Uczennice: Alicja Kołaczyńska, Anastazja Madej, Wiktoria Pszkit oraz Julia Dzionek i Gabriela Plichta po raz pierwszy miały okazję uszyć własnoręcznie torbę zakupową.
Propozycja skierowana do dzieci okazała się bardzo atrakcyjną, dziewczynki z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w warsztatach.
Dziękujemy za zaproszenie.

Agnieszka Łazińska