Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

UBRANIA DO ODDANIA

Od 20 maja do 17 czerwca 2026r. w naszej szkole prowadzona była zbiórka tekstyliów, które mają trafić do „drugiego obiegu”. Zebraliśmy ok. 1.500 kg.

Dużym zaangażowaniem w pakowaniu odzieży do kartonów wykazali się uczniowie klasy VIIa wraz z wychowawczynią. Tężyzną fizyczną zaimponowali panowie, którzy są pracownikami gospodarczymi w naszej szkole oraz chłopcy z klasy VIIa wspierani przez kolegów z klasy VIIIa, którzy zajęli się układaniem pudeł na paletach.

Na spakowanie zebranych ubrań potrzebowaliśmy dużej ilości kartonów!!!!

W ich ”zdobycie” :) włączyły się sklepy: Netto, Żabka, InterMarche oraz panowie:

Marcin Mróz  - Zakład Aktywności Zawodowej ARGENTA w Łodzi filia w Łowiczu i Mariusz Skrzeczkowski.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!!!! za pomoc i włączenie do akcji.

Opiekun akcji: Dorota Szalewicz

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-20 15:52:08
Data edycji: 2026-06-25 16:44:37
Ilość wyświetleń: 80

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej