Od 20 maja do 17 czerwca 2026r. w naszej szkole prowadzona była zbiórka tekstyliów, które mają trafić do „drugiego obiegu”. Zebraliśmy ok. 1.500 kg.
Dużym zaangażowaniem w pakowaniu odzieży do kartonów wykazali się uczniowie klasy VIIa wraz z wychowawczynią. Tężyzną fizyczną zaimponowali panowie, którzy są pracownikami gospodarczymi w naszej szkole oraz chłopcy z klasy VIIa wspierani przez kolegów z klasy VIIIa, którzy zajęli się układaniem pudeł na paletach.
Na spakowanie zebranych ubrań potrzebowaliśmy dużej ilości kartonów!!!!
W ich ”zdobycie” :) włączyły się sklepy: Netto, Żabka, InterMarche oraz panowie:
Marcin Mróz - Zakład Aktywności Zawodowej ARGENTA w Łodzi filia w Łowiczu i Mariusz Skrzeczkowski.
Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!!!! za pomoc i włączenie do akcji.
Opiekun akcji: Dorota Szalewicz

99-400 Łowicz
Młodzieżowa 15