Turniej Ekologiczny 2022

Dnia 7.06.2022 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 7 w Łowiczu Turniej Ekologiczny pod hasłem: "Zacznij działać, opowiedz piórem, wyśpiewaj  głosem".  Jego celem było upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju cywilizacji oraz aktywizowanie uczniów do działań na rzecz środowiska przyrodniczego. W turnieju rywalizowali ze sobą uczniowie klas siódmych. Każda klasa przygotowywała: strój ekologiczny, transparent z hasłem o tematyce ekologicznej, list Ziemi do jej mieszkańców z prośbą o pomoc. Uczniowie śpiewali również piosenki ekologiczne i brali udział w konkursie wiedzowym. W Turnieju Ekologicznym I miejsce zajęła klasa 7a, II miejsce klasa 7c, III miejsce klasa 7b. Wygrane drużyny otrzymały dyplomy, a niektórzy wyróżnieni uczniowie drobne nagrody rzeczowe. Organizatorami Turnieju Ekologicznego były nauczycielki: Beata Kapusta, Renata Hymka, Renata Wójcik.

Data dodania: 2022-06-07 18:29:01
Data edycji: 2022-06-07 18:34:20