Szkolne zakończenie roku 2020/2021

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego ze względu na zagrożenie pandemią koronawirusa odbywało się inaczej niż zazwyczaj.

Nie było uroczystego apelu z udziałem wszystkich uczniów. Z zachowaniem wymogów sanitarnych, uczniowie poszczególnych klas spotkali się tylko z wychowawcami, według określonego harmonogramu.

Na uroczystość przybył Burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński, który pogratulował uczniom osiągnięć i podziękował im za kolejny bardzo trudny dla wszystkich rok szkolny 2020/2021.

Pani Dyrektor spotkała się z uczniami klas ósmych. Wręczyła im świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, dyplomy, puchary oraz nagrody książkowe.

Pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i życzyła wszystkim dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych wakacji.

Pani Dyrektor podziękowała również Panu Markowi Krawczykowi i jego małżonce za długoletnią, owocną i pełną poświęcenia pracę w przewodniczeniu Radzie Rodziców w naszej szkole.

W imieniu społeczności uczniowskiej podziękowania i życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Aleksandra Kłosińska

Data dodania: 2021-06-27 16:14:09