Sześć pucharów na Festiwalu Sztafet

Sześć pucharów na powiatowym Festiwalu Sztafet wybiegali nasi uczniowie. Zawody odbyły się w poniedziałek, 20 maja na stadionie OSiR Łowicz.
Dziewczyny z klas 7 wygrały sztafetę 4x100 metrów i były drugie w sztafecie szwedzkiej (800, 400, 200 I 100 metrów).
Skład zespołu: Alicja Grzelczyk, Blanka Kunikowska, Hanna Modzelewska i Alicja Wochna-Siurek.
Uczennice klas 5-6 wywalczyły dwa razy drugie miejsce.
Skład zespołu: Natalia Krystjanik, Zuza Modzelewska, Alicja Kołaczyńska, Katarzyna Siekielska, Julia Bura, Marcelina Bogusz i Pola Szczepanik.
Chłopcy z klas 6-5 ścigali się bardzo dobrze i dwa razy stanęli na drugim stopniu podium.
Skład zespołu: Kacper Wróbel; Antoni Kłosik, Filip Golec, Mateusz Ruta, Krzysztof Kromski i Bartosz Ciupa.

Opiekun Zbigniew Łaziński

Data dodania: 2024-05-20 21:09:35