Siódemka pograła w ''ręczną''

Reprezentacje SP 7 dziewcząt i chłopców, w środę 16 listopada, rywalizowały w Miejskich Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej w hali OSiR nr 2 na ulicy Topolowej. W turnieju organizowanym przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy drużyna chłopców zajęła 3. miejsce i awansowała na zawody powiatowe.
W składzie zespołu grali: Grzegorz Karda, Bartek Bogus, Jakub Chmielecki (bramkarze) - Bartek Ciupa, Filip Golec, Julian Graczyk, Antoni Kłosik, Wojciech Makowski, Antoni Nalepa, Aleksander Rutkowski, Michał Śmiałek.
Dziewczyny walczyły bardzo ambitnie i zajęły 3. miejsce, jednak odpadły z dalszej rywalizacji.
W zespole grały: Marcelina Bogusz (bramkarz) - Julia Bura, Patrycja Czekaj, Amelia Dańczak, Martyna Grzejszczak, Natalia Krystianik, Julia Kucińska, Laura Popińska i Lena Woźniak. Brawa za reprezentowanie szkoły na szkolnych zawodach.

Zbigniew Łaziński

Data dodania: 2023-11-16 21:30:08