Przegląd Talentów 2019

Tradycją stało się, że „Szkolny Przegląd Talentów” odbywa się 21 marca 2019r. W tym roku do przeglądu zgłosiło się wielu zainteresowanych. Uczniowie popisywali się tańcem, animacjami komputerowymi, śpiewem, grą na instrumencie i wieloma innymi nietypowymi talentami. Przed komisją oceniającą stanęło naprawdę trudne zadanie. W skład jury weszli w tym roku: pani Agnieszka Łazińska, pani Anna Kutkowska, pani Dorota Szalewicz oraz przedstawiciele szkolnej społeczności: Marta Szczęsna, Martyna Wróbel, Gabriela Stasiak. Po obejrzeniu wszystkich występów przyszedł czas na wręczenie nagród. Miejsce I w kategorii I-III zajęły: Lena Sieczkowska oraz Amelia Dańczak z klasy IB, miejsce II przypadło Patrycji Siewierskiej IB, zaś III Blanka Kunikowska oraz Zuzanna Piechowska z klasy IIC.

W kategorii klas starszych zwycięzcą został Oskar Broner z klasy IIIB, miejsce II zajęły: Wiktoria Grzelczyk, Wiktoria Motyl, Natalka Badura z klasy VC, miejsce III zaś Konstanty Boguszewski z klasy VB. Wszystkim uczestnikom dziękujmy za udział w naszym przeglądzie. Zwycięzcom gratulujemy, zaś pozostałym życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Podczas uroczystości odbyło się również rozstrzygnięcie plebiscytu na „Osobowość Szkoły”. Do tytułu tego nominowani zostali: Mateusz Motyl z klasy VIIIB, Maja Zagawa VIIIA, Agata Kłosińska VIIA, Patrycja Płacheta IIIA. Uczniowie szkoły przyznali ten tytuł Mateuszowi Motylowi oraz Patrycji Płachecie. Gratulujemy!

Data dodania: 2019-03-21 22:13:06
Data edycji: 2019-03-28 19:05:16