Przegląd kolęd

Święta to czas kolędowania, dlatego też nie mogło się w naszej szkole, w okresie przedświątecznym,  obyć bez „Konkursu Kolęd”. W przeglądzie zaprezentowano aż 13 różnych kolęd. Każde wykonanie było jedyne w swoim rodzaju. Z każdego biła radość i siła zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku nie powołano  oficjalnego jury. Zwycięzców wybierała publiczność. Po wysłuchaniu wszystkich utworów widzowie głosowali na swoich ulubieńców. Nagrody przyznano w kategorii klasy 1-3 oraz klasy IV-VIII. Oto wyniki „Konkursu Kolęd 2022” .

Kategoria klasy I-III:

miejsce I – Oskar Jędrachowicz z klasy IIA,

miejsce II – klasa I B,

miejsce III – Paulina Białas z klasy IIa.

Wyróżnienia: Natalia Żyto – klasa IIA, Maks Bogus, Sebastian Bogus, Mikhailo Korchemliuk – klasa IIIA, klasa IA.

Kategoria klasy IV-VIII

miejsce I – klasa 8a,

miejsce II – Gabriel Majcher, Franek Plichta, Jakub Plichta, Paweł Bednarek – klasa 8c,

miejsce III – Nela Staszewska – klasa 4a.

Wyróżnienia: Lena Letka, Gabriela Gawlik – 8c,  Patrycja Czekaj – 4a, Agata Golec, Patrycja Jabłońska – 8c wraz z ks. Łukaszem Bladosem, grupa z klasy 5b w składzie: Julia Kucińska, Martyna Grzejszczak, Joanna Szczepańska, Amelia Dańczak, Lena Woźniak, Patrycja Siewierska.

Nagroda specjalna

W tym roku o wynikach Konkursu Kolęd zdecydowała publiczność. Ze względu na ten fakt, została podjęta decyzja o przyznaniu nagrody specjalnej przeznaczonej dla osoby, która wykazała się największym artyzmem, talentem, najlepszą interpretacją utworu. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała Natalia Żyto z klasy II a. Gratulujemy Natalce talentu.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział.

Renata Hymka

Data dodania: 2022-12-21 16:41:02