Podsumowanie projektu edukacyjnego

Od grudnia 2023 r. do kwietnia 2024 r. realizowany był projekt edukacyjny "Każdy ma w sobie coś". Celem działań było uświadomienie uczniom, że każdy z nich, niezależnie od wyglądu, charakteru czy niedyspozycji, posiada talent. W ramach projektu w klasach I-VIII przeprowadzono szereg zajęć i godzin wychowawczych poświęconych tematyce tolerancji osób niepełnosprawnych. Jednym z najważniejszych wydarzeń projektu był Szkolny Przegląd Talentów, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego chętne dzieci prezentowały swoje umiejętności. Społeczność szkolna obejrzała również przedstawienie przygotowane przez uczniów z koła teatralnego pt. "Każdy ma w sobie coś".
Projekt udowodnił, że każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego i wartościowego, ale pamiętajmy:
"WSZYSCY JESTEŚMY SOBIE POTRZEBNI. RAZEM ŁATWIEJ, RADOŚNIEJ, MĄDRZEJ, BEZPIECZNIEJ"

Agnieszka Gajda, Renata Hymka, Anna Kutkowska

Data dodania: 2024-04-16 20:37:08