Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej 7

24 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu zakończyli uroczyście rok szkolny 2021/2022.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe w klasach 4-8 otrzymało 80 uczniów. W klasach 1-3 nagrodzono uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu. Uhonorowano 55 osób.

Nagrodę za stuprocentową frekwencję otrzymała Gabriela Wilk, nie opuściła żadnego dnia przez okres 8 lat szkoły podstawowej.

Absolwent Marcin Szczęsny został wybrany osobowością szkoły i otrzymał nagrodę Dyrektora.

Nagrody książkowe otrzymali uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim, w Szkolnym Klubie Bibliofil oraz reprezentujący szkołę w Poczcie Sztandarowym.

17 uczniom wręczono pamiątkowe statuetki za reprezentowanie szkoły w zawodach organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Ich najważniejszym sukcesem było zdobycie mistrzostwa powiatu łowickiego w koszykówce i zajęcie 3. miejsca w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Największymi osiągnięciami sportowymi na szczeblu ogólnopolskim, poza międzyszkolną rywalizacją, poszczycić się może absolwent naszej szkoły Wiktor Kazimierski. Jest on srebrnym medalistą Finału Ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych i rekordzistą powiatu łowickiego w skoku wzwyż i w skoku w dal.

Finalistą Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Biologii został absolwent Andrzej Szczepanik. Jego drugim osiągnięciem jest zdobycie Wicemistrza Matematyki Powiatu Łowickiego.

Absolwent Konstanty Boguszewski zdobył 3. miejsce w konkursie “Z Dziobakiem Naukowcem do Wiednia”.

Uczniowie szkoły brali udział w różnych projektach, konkursach, kampaniach i programach szkolnych, ogólnopolskich i innych.

Były to między innymi:

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur – uczniowie klas 1-8,
  • “Teatr - zaczarowane miejsce” - uczniowie klasy 2 b,
  • “Jestem małym patriotą”” - uczniowie klas 1- 3,
  • Ministerialny program Szkolny Klub Sportowy - uczniowie klas 4 – 8,
  • Turniej ekologiczny – uczniowie klas 7 a, 7 b i 7 c,
  • “Matematyczny czar par” - uczniowie klas 5 a, 5 b i 5 c,
  • “Mistrzowie klimatu Cartoon Network” - uczniowie klas 3 a i 3 b,
  • “Dzień języka polskiego” - uczniowie klas 4-8,
  • “Uskrzydlona Siódemka” - uczniowie klas 1- 8,
  • “Klucz do kodowania” – uczniowie klas 3a i 3b.
Data dodania: 2022-06-24 14:15:12
Data edycji: 2022-06-28 16:21:30