Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2026

Dyrekcja SP7 informuje, że wyniki egzaminu ósmoklasisty oraz zaświadczenia OKE będą wydawane absolwentom szkoły w sekretariacie.

Termin odbioru:

3 lipca 2026 roku (piątek):

  • klasa VIIIa - godzina 11.00,
  • klasa VIIIb - godz. 11.15,
  • klasa VIIIc - godzina 11.45.

Informacje organizacyjne:

  • Zaświadczenia odbierają uczniowie osobiście.

  • W przypadku braku możliwości osobistego odbioru, dokument może odebrać rodzic/opiekun prawny po okazaniu dokumentu tożsamości.

  • Odbiór zaświadczenia jest niezbędny do procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Prosimy absolwentów o punktualne przybycie.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 13:19:04
Data edycji: 2026-06-26 19:05:04
Ilość wyświetleń: 459

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej