Miejskie Podsumowanie Roku Szkolnego 2021/2022

W Łowickim Ośrodku Kultury odbyło się miejskie podsumowanie roku szkolnego 2021/2022.

Na wstępie włodarz miasta Łowicza – Krzysztof Jan Kaliński wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miasta - Tadeuszem Żaczkiem, podziękowali dyrektorom i nauczycielom za ogrom pracy włożonej w naukę młodzieży oraz organizację pracy placówek w kończącym się roku szkolnym, który był nie tylko trudny ze względu na pandemię, ale również konflikt zbrojny na Ukrainie, przez który do naszych placówek oświatowych zaczęły uczęszczać dzieci uchodźców.

Uczniom łowickich szkół podstawowych przyznane zostały nagrody w kategoriach - uczeń z najwyższą średnią ocen i wzorowym zachowaniem, osobowość szkoły i najlepszy sportowiec.

Za najwyższą średnią ocen nagrody z naszej szkoły otrzymali - Wiktoria Motyl i Dawid Lelewski.

W kategorii „Osobowość Szkoły” nagrodę otrzymał Andrzej Szczepanik.

Tytuł „Najlepszego Sportowca” przyznany został Rafałowi Ugarenko.

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali statuetkę, dyplom, nagrodę książkową, bon do Empiku o wartości 100 zł oraz słodycze.

Odbyła się również część artystyczna, którą przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kardynała Karola Wojtyły w Łowiczu.

Data dodania: 2022-06-23 23:52:41
Data edycji: 2022-07-01 17:53:20