Konkursy o patronie naszej szkoły

Dnia 14 czerwca z okazji 24 rocznicy przyjazdu św. Jana Pawła II do Łowicza uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pod tytułem „Jan Paweł II w Łowiczu”.

I miejsce zajęła Lila Modzelewska z kl. 1a,

II miejsce – Rozalia Tworek z kl. 2b,

III miejsce – Natalia Dutkowska z kl. 1b, a wyróżnienie Karol Pawłowski z kl. 1b.

Wręczono również dyplomy za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Janie Pawle II w kategorii klas IV-VI i VII-VIII. Laureatem Olimpiady został uczeń klasy 6a – Maciej Szczęsny.

W tym dniu uczniowie szkoły zgromadzili się w strojach galowych na sali gimnastycznej gdzie wspólnie odśpiewali „Barkę”, a drużyny z klas IV-VIII wzięły udział w internetowym konkursie „Kahoot” – quizie wiedzy o patronie szkoły.

I miejsce zajął Maciej Szczęsny i Mikołaj Siekiera z klasy 6a. W nagrodę z całą klasą wybrali się do Pizzerii K2 w Łowiczu.

II miejsce zajęli Agata Golec i Ada Ozimkiewicz z kl. 8c. Nagrodą były lody dla całej klasy w „Lodziarni Tęczowej” w Łowiczu.

III miejsce i słodkie smakołyki dla całej klasy wywalczyli Franciszek Kosmowski i Bartosz Kośmider z klasy 6c.

W tym dniu uczniowie na lekcjach oglądali transmisję z wizyty papieża w Łowiczu, by uczcić pamięć o patronie szkoły.

Marzena Wojciechowska

Data dodania: 2023-06-17 21:39:50