Konkurs ”Wystrój świąteczny klas” – rozstrzygnięty

Tydzień przedświąteczny obfitował w szereg interesujących wydarzeń. We wtorek 18 grudnia komisja w składzie: pani Dorota Szalewicz, pani Renata Hymka, pani Ewa Stępniewska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Mateusz Motyl i Maja Płacheta po obejrzeniu i ocenie wszystkich pomieszczeń klasowych przyznali nagrody dla klas, które najpiękniej je udekorowali. Nie było to proste zadanie. Klasy stanęły na wysokości zadania i zadbały o każdy detal świątecznej dekoracji. Ostatecznie komisja przyznała miejsce I klasie VB, gospodarzowi sali nr 15, miejsce II klasie VIA, opiekującej się salą nr 14, zaś miejsce III klasie IIIB gimnazjum, odpowiedzialnej za salę nr 10. Wszystkie klasy otrzymały nagrody w postaci dofinansowania do zakupu pizzy dla klasy. Nagrody zwycięskim zespołom zostały wręczone podczas „Przeglądu kolęd”.

Data dodania: 2018-12-18 20:59:25
Data edycji: 2018-12-21 21:02:44