Konkurs “Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”

Arkadiusz Waracki, uczeń klasy 6a, został laureatem konkursu „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa” ogłoszonego przez Muzeum Historyczne Skierniewic.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie bombki przyozdobionej logo Muzeum Historycznego Skierniewic lub grafiką z budynkiem muzeum. Technika pracy plastycznej była dowolna. Arek zajął pierwsze miejsce ex aequo z Katarzyną Dudą w kategorii uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Szóstoklasista w nagrodę odebrał gadżety przygotowane przez organizatora oraz kartę podarunkową do Empiku.

Gratulujemy serdecznie!

Źródło:

1. Uczeń z Łowicza laureatem konkursu „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa” Łowicz | Lowicz24.eu

2. Konkurs "Świąteczna bombka bożonarodzeniowa" - rozstrzygnięcie - Muzeum Historyczne Skierniewic - MHS (muzeumskierniewic.pl)

Data dodania: 2021-01-30 18:14:42
Data edycji: 2021-01-30 18:27:40