Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie

24 października uczniowie naszej szkoły: Patrycja Siewierska z kl. 2b oraz Antoni Nalepa z kl. 2c uczestniczyli w Konkursie Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Tegoroczna  XIV edycja konkursu na etapie powiatowym odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Łowiczu. W rozgrywkach wzięło udział 25 dwuosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu łowickiego, wyłonionych w eliminacjach szkolnych.

Konkurs powiatowy miał dwa etapy. Dzieci musiały rozwiązać pisemny test z wiedzy o bezpieczeństwie oraz przejść test sprawności fizycznej, który polegał na pokonaniu toru przeszkód.

Drużyna z naszej szkoły zajęła 3. miejsce. Uczniowie otrzymali puchar, dyplomy, medale oraz atrakcyjne nagrody.

Opiekunem uczniów była pani Anna Kowalczyk.

Gratulujemy!

Data dodania: 2019-10-24 21:02:15