Konkurs mitologiczny

Konkurs wiedzy o mitach greckich zakończył obchody Tygodnia Bibliotek w naszej szkole.

17 maja 21 uczniów z kl. Ia, IIa i IIIa wzięło udział w konkursie wiedzy o mitologii greckiej. Do pierwszej rundy przystąpiło 21 kandydatów, z czego do finału zakwalifikowało się 6 osób: Laura Rutkowska, Łucja Plichta, Natalia Szymańska i Kosma Cichal z kl. IIa, Hanna Pawlata z kl. IIIa oraz Wiktor Makowski z kl Ia. Konkurs miał charakter turnieju. Pytania konkursowe przygotowała pani Ewa Stępniewska (nauczyciel bibliotekarz). Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: pani Ewelina Szczepanik (nauczycielka j. polskiego) oraz pani Patrycja Gąsecka – Frankowska (nauczycielka historii). Wielkim zaangażowaniem w organizację konkursu wykazali: się Wojciech Milcarz i Aleksandra Szczepanik - uczniowie z klasy VIa i jednocześnie aktywiści Szkolnego Klub „Bibliofil”.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 26 maja (piątek).

Gratulujemy odwagi wszystkim uczestnikom turnieju.

Szkolny Klub ,,Bibliofil”

Data dodania: 2023-05-19 20:14:54