Kandydaci do tytułu „Osobowość Roku 2019”

Tytuł „Osobowość Roku” przyznawany jest osobom szczególnie zaangażowanym w prace na rzecz szkoły i innych ludzi, rozwijającym i prezentującym swoje talenty, wzbogacającym swymi umiejętnościami szkolne uroczystości i imprezy, obdarzonym zaufaniem i sympatią społeczności szkolnej. Wybory Osobowości Roku 2019 przypadły, jak co roku, w miesiącu marcu, co wiąże się z obchodami Dnia Wiosny. W tym dniu bowiem odbywa się uroczyste wręczenie statuetek zwycięzcom plebiscytu.

Bycie nominowanym przez klasy to szczególne wyróżnienie. Spośród tej grupy kandydatów do tytułu, specjalna komisja do spraw wyboru osobowości roku wyłoniła 4 najlepszych: Patrycja Płacheta (IIIA), Mateusz Motyl (VIIIB), Agata Kłosińska (VIIA), Maja Zagawa (VIIIA) Wybory już w najbliższy poniedziałek 18 marca.

Mateusz Motyl

Uczeń klasy VIIIB. Jest osobą niezwykle otwartą i życzliwą. Członek Rady Samorządu Szkolnego oraz z wyboru społeczności uczniowskiej jej przewodniczący. Chętnie bezinteresownie pomaga innym. Z własnej inicjatywy uczestniczy w wydarzeniach klasy jak i szkoły. To urodzony społecznik o wielkiej pasji i chęci wspierania innych. Współorganizował i wspierał wiele szkolnych wydarzeń i uroczystości: konkurs kolęd, zabawa andrzejkowa, zabawa choinkowa, szkolny przegląd talentów, międzyklasowe mecze piłki nożnej. Prowadził szkolne apele. Wykazuje się niezwykłą inicjatywą oraz pomysłowością. Nigdy nie odmawia pomocy. Reprezentuje szkołę z licznymi sukcesami na zawodach oraz konkursach. Wart Waszego głosu w plebiscycie na „Osobowość Szkoły”.

Agata Kłosińska

Uczennica klasy VIIA. To bardzo miła, wesoła i świetnie zorganizowana dziewczyna, otwarta na nowe propozycje i pomysły. Jest również osobą chętnie pomagającą innym, która nigdy nie zostawiłaby drugiego człowieka w potrzebie. Bierze czynny udział w życiu swojej klasy oraz szkoły. Wyróżnia się aktywnością w wielu dziedzinach życia naszej szkoły: artystycznej, kulturalnej, sportowej. Aktywne działa w szkolnym kole teatralnym. Utalentowana muzycznie: gra na skrzypcach oraz literacko. Autorka scenariusza „Wakacje z duchami”, który został wystawiony na szkolnej scenie. Organizuje życie klasy i szkoły. Aktywne działa w Samorządzie Uczniowskim. Bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdego powierzonego jej zadania. Wielokrotnie obdarzano ją zaufaniem i powierzano jej role w największych szkolnych uroczystościach. Agata to wspaniała dziewczyna o dużych ambicjach. Z pewnością zasługuje na miano osobowości szkoły.

Maja Zagawa

Uczennica  klasy VIIIA.   To osoba miła, koleżeńska, uprzejma oraz niezwykle miła. Służy pomocą w każdej sytuacji. Ma wielkie serce i marzenia, do realizacji których dąży. Aktywnie działa w ZHP, z czego jest dumna. Czynie uczestnicy w wielu akcjach charytatywnych (WOŚP, pomoc w schronisku dla zwierząt). Możemy podziwiać jej talent muzyczny – gra na gitarze – podczas wielu szkolnych i miejskich uroczystości. Muzyka jest jej pasją. Swoje plany na przyszłość wiąże z pomaganiem innym. Chce zostać psychologiem. Świetnie nadaje się do tego zawodu, ponieważ umie wysłuchać oraz pomóc innym w problemie. Lubi czytać książki oraz interesuje się językami obcymi.  Jeśli Maja zdobędzie tytuł Osobowości Szkoły, to trafi on w najbardziej powołane do tego ręce.

Patrycja Płacheta

Reprezentuje klasę IIIA. Patrycja to bardzo pilna oraz zawsze przygotowana do zajęć uczennica. Angażuje się w życia klasy i szkoły. Zaraża innych optymizmem. Wyróżnia się niezwykła wrażliwością i empatią. Nigdy nie odmawia pomocy. Potrafi pocieszyć i wesprzeć każdego, komu jest źle i smutno. Bardzo łatwo i szybko nawiązuje kontakt. Dba o swoich przyjaciół. Jest przy tym skromna i pokorna. Oddając głos na Patrycję dokonacie najlepszego wyboru. To człowiek godzin tytułu Osobowości Szkoły.

Data dodania: 2019-03-13 16:31:48
Data edycji: 2019-03-13 17:52:20