Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Zgromadzonych 2 września 2019 r. w sali gimnastycznej powitała dyrektor szkoły – pani Maria Wojtylak. Zwróciła uwagę, że początek roku szkolnego stawia przed szkołą nowe wyzwania edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze. Dla uczniów to czas poszukiwań, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania zainteresowań. Dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych to okres wytężonej pracy i odpowiedzialności.

Zaapelowała do uczniów o wykorzystywanie każdej szansy, jaką daje szkoła i o podchodzenie do nauki z zapałem. Życzyła sukcesów, codziennej satysfakcji i wzajemnej życzliwości, zadowolenia z osiąganych efektów. Podziękowała nauczycielom i pracownikom za trud włożony w przygotowanie nowego roku szkolnego.

 

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta Łowicza - pan Krzysztof Jan Kaliński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do hasła ”Witaj Szkoło” i zapewnił rodziców, że oddali swoje dzieci w dobre ręce.

 

W trakcie inauguracji roku szkolnego 2019/2020 miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uczniowie wybranych klas, pod kierunkiem wychowawców przygotowali ciekawy program artystyczny.

 

Prowadzenie uroczystości : pan Piotr Wysocki

Scenariusz uroczystości: panie Marta Szram, Agnieszka Gajda, Agnieszka Tybura oraz pan Stefan Staszewski.

Data dodania: 2019-09-02 11:15:35
Data edycji: 2019-09-27 19:10:43
Ilość wyświetleń: 354

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button