Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Zgromadzonych 2 września 2019 r. w sali gimnastycznej powitała dyrektor szkoły – pani Maria Wojtylak. Zwróciła uwagę, że początek roku szkolnego stawia przed szkołą nowe wyzwania edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze. Dla uczniów to czas poszukiwań, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania zainteresowań. Dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych to okres wytężonej pracy i odpowiedzialności.

Zaapelowała do uczniów o wykorzystywanie każdej szansy, jaką daje szkoła i o podchodzenie do nauki z zapałem. Życzyła sukcesów, codziennej satysfakcji i wzajemnej życzliwości, zadowolenia z osiąganych efektów. Podziękowała nauczycielom i pracownikom za trud włożony w przygotowanie nowego roku szkolnego.

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta Łowicza - pan Krzysztof Jan Kaliński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do hasła ”Witaj Szkoło” i zapewnił rodziców, że oddali swoje dzieci w dobre ręce.

W trakcie inauguracji roku szkolnego 2019/2020 miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uczniowie wybranych klas, pod kierunkiem wychowawców przygotowali ciekawy program artystyczny.

Prowadzenie uroczystości : pan Piotr Wysocki

Scenariusz uroczystości: panie Marta Szram, Agnieszka Gajda, Agnieszka Tybura oraz pan Stefan Staszewski.

Data dodania: 2019-09-02 11:15:35
Data edycji: 2019-09-27 19:10:43