Głosujemy na projekt ''Kwiecista Siódemka''

Drodzy Państwo trwa obecnie do 9 września głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego woj. Łódzkiego „Łódzkie na plus” na rok 2023.

Do budżetu tego został zgłoszony projekt dla naszej szkoły „Kwiecista siódemka” o numerze ELC04 gdzie jest szansa pozyskać 23 tyś zł na zieloną rewitalizację naszego szkolnego terenu poprzez nasadzenie roślin i krzewów ozdobnych.
W związku z powyższym w pierwszych dniach zajęć szkolnych zostaną dzieciom rozdane karty do głosowania, które prosimy o wypełnienie przez Państwa i zwrotne dostarczenie poprzez dzieci lub osobiste do wychowawców klas (najpóźniej do 9 września).

Karty są już wstępnie wypełnione numerami zadań:
W19 – jedyny projekt z puli wojewódzkiej zgłoszony z Łowicza ( staramy się też wesprzeć pozyskanie środków dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych przy ul. Ułańskiej. Z pewnością część naszych dzieci będzie tam później kontynuowała naukę ponadpodstawową).
ELC04 – projekt dla naszej szkoły.

Uwaga!

W głosowaniu każda osoba może oddać tylko JEDEN GŁOS - głosować mogą tylko osoby pełnoletnie!

Jeśli w Państwa gospodarstwie domowym jest więcej osób dorosłych (dziadkowie, pełnoletnie dzieci lub inna rodzina) prosimy o skserowanie karty przed wypełnieniem (lub pobranie dodatkowych w sekretariacie) i wypełnienie ich przez jak największą liczbę osób.
O zagłosowanie można również poprosić sąsiadów, przyjaciół, kolegów, koleżanki z pracy lub inne znajome osoby zamieszkałe w powiecie łowickim.

Najaktywniejszą klasę, która przyniesie do szkoły najwięcej głosów na ten projekt (wypełnionych kart) postaramy się wynagrodzić miłą niespodzianką

Nadmieniamy, że wypełniając kartę i dostarczając ją do szkoły wyrażają Państwo zgodę na dostarczenie tej karty (przez pracownika szkoły) w Państwa imieniu do urny w docelowym punkcie głosowania w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego na ul. Ułańskiej 2 (karty można również dostarczyć tam osobiście) - prosimy o przekazanie tej uwagi każdej osobie, która wypełni kartę do głosowania.

Data dodania: 2022-08-31 12:58:33
Data edycji: 2022-08-31 13:12:12