Dzień Postaci z Bajek

Dzień 6 listopada obchodzono w naszej szkole „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”. Tego dnia zaroiło się na korytarzu od superbohaterów, kolorowych zwierzątek, księżniczek, smerfów i innych nieziemskich postaci. Punktem kulminacyjnym bajkowego święta było rozstrzygnięcie wcześniej ogłoszonych konkursów: plastycznego oraz konkursu na najoryginalniejsze bajowe przebranie. Komisja stanęła przed bardzo trudnym wyborem. Wszystkie prace i przygotowane stroje przewyższyły oczekiwania jurorów. Ostatecznie w konkursie plastycznym nagrodę I przyznano Marysi Wrońskiej z klasy IIA, nagrodę II otrzymał Aleksander Kołaczyński z klasy IIB oraz nagrodę III Natalia Durka z klasy IA. Wyróżnienia otrzymali: Antoni Czekalski z klasy IIA oraz Sebastian Szczęsny z klasy IIB. W konkursie na najoryginalniejsze bajkowe przebranie zwyciężyła Marysia Wrońska z klasy II A, miejsce drugie przypadło miejsce Igorowi Kunikowskiemu z klasy IA trzecie zaś Szymonowi Stasiakowi z klasy IA. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach oraz gratulujemy zwycięzcom. Zabawę dla swoich młodszych kolegów przygotował Samorząd Uczniowski.

Data dodania: 2018-11-06 18:58:00
Data edycji: 2018-11-17 19:03:37