Uprzejmie informujemy, że z dniem 08.03.2024 r. SP7 Łowicz posiada nowy adres e-mail: sekretariat@sp7lowicz.pl. Prosimy o aktualizację naszego adresu w Państwa skrzynce kontaktowej.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Mamy i Taty

W ramach realizowanego w roku szkolnym 2023/2024 projektu edukacyjnego „Dzień Mamy i Taty” 3 czerwca odbyła się uroczystość przygotowana przez uczniów klas 1-3. W tym dniu dzieci przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie, recytowały wiersze, tańczyły, śpiewały, odgrywały zabawne scenki. Pokazały jak mama poznała tatę, przedstawiły jak w rodzinie wyglądają kłótnie i spory między rodzeństwem. Każda klasa zaprezentowała swój program. Było barwnie i emocjonująco. Uczniowie klas trzecich wykonali walca do muzyki z filmu „Noce i dnie” oraz złożyli życzenia rodzicom. Następnie wszyscy odśpiewali „Sto lat”.

Rodzice również przygotowali dla swoich pociech niespodziankę. To właśnie oni stanęli na scenie i wspólnie zaśpiewali piosenkę „Dzień Dziecka”, a finałową scenę ubarwiło konfetti. Do wspólnej zabawy dołączyli zaproszeni goście: wiceburmistrz Łowicza – Jacek Kłos, dyrektor Zakładu Ekonomiczno-Administracyjnego w Łowiczu – Małgorzata Nowak oraz przewodnicząca Rady Rodziców - Sylwia Cybulska-Krześlak.

Dzieci wręczyły rodzicom upominki – świadectwa z czerwonym paskiem oraz kwiaty. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Celem zrealizowanego w szkole projektu było wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do rodziców oraz integracja społeczności szkolnej – dzieci, rodziców i nauczycieli.

Anna Raróg, Patrycja Gąsecka - Frankowska

Data dodania: 2024-06-03 17:51:35
Data edycji: 2024-06-05 17:51:50
Ilość wyświetleń: 166

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej