Dwa razy mistrzostwo powiatu!!!

Reprezentacje dziewcząt i chłopców SP 7 Łowicz z klas VI zdobyły mistrzostwo powiatu łowickiego w koszykówce. To drugi taki dublet w historii naszej szkoły. Taki sam sukces udało się osiągnąć rok temu. Drużyna dziewcząt wygrała Powiatowe Igrzyska Dzieci w środę - 26 lutego, natomiast chłopcy okazali się najlepsi w turnieju rozegranym w czwartek - 27 lutego. Wielkie brawa dla naszych uczniów za walkę, chęci do treningu i zaangażowanie!!!
W zespole dziewcząt grały: Wiktoria Grzelczyk, Antonina Kuleta, Weronika Masłowska, Dominika Mitręga, Wiktoria Motyl, Zuzanna Nowogórska, Oliwia Pawlik, Natalia Strugińska, Zuzanna Wiercioch, Klaudia Woźniak, Aleksandra Wróbel i Lena Zawadzka – nauczyciel: Zbigniew Łaziński i Stefan Staszewski.
W drużynie chłopców grali: Jakub Barański, Wojciech Bogus, Konstanty Boguszewski, Jan Doroba, Dawid Gładki, Kacper Lesiewicz, Marcin Szczęsny, Szymon Szygulski, Adrian Śmigiera, Rafał Ugarenko, Norbert Wojda – nauczyciel: Zbigniew Łaziński.

Data dodania: 2020-02-28 20:05:47
Data edycji: 2020-02-28 20:10:59