Czas refleksji i zadumy

15 października, około pięćdziesiąt osób brało udział w akcji porządkowania cmentarza prawosławnego i kwater wojennych z 1939 roku przy ul. Listopadowej w Łowiczu. Październikowa akcja dedykowana była zmarłemu Piotrowi Wysockiemu, nauczycielowi historii, który przed kilku laty był jej inicjatorem.
Większość osób to uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 7, członkowie Stowarzyszenia Historycznego im. 10. Pułku Piechoty z Łowicza oraz mieszkańcy miasta. Pomagali im również uczniowie z łowickiej Dwójki oraz szkoły w Wygodzie.

Data dodania: 2022-10-30 21:07:40
Data edycji: 2022-10-29 21:12:11