ANDRZEJ SZCZEPANIK FINALISTĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

Przedmiotowe kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań, w jakich mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Z takim wyzwaniem w tym roku szkolnym zmierzył się nasz uczeń Andrzej Szczepanik (klasa 8b). Andrzej został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Zdobycie tego tytułu wymagało wielkiego zaangażowania i setek godzin pracy. Finalista pracował pod kierunkiem nauczycielki biologii pani Beaty Kapusty.

Andrzej w dniu 18 marca brał również udział w I Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów Szkół Podstawowych zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu i zajął w nim drugie miejsce. Celem konkursu była popularyzacja matematyki na Ziemi Łowickiej wśród uczniów szkół podstawowych. Laureata do konkursu przygotowała pani Iwona Janocha. Źródło: Poznaliśmy najlepszych matematyków w powiecie łowickim - lowiczanin.info

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Zbigniew Łaziński

Data dodania: 2022-03-31 22:54:03