Akcje szkolne

Od dnia 5 listopada 2018 r. w naszej szkole będzie zbierana  makulatura.

Celem tej akcji jest uzyskanie środków na wybudowanie ośrodka szkolno-wychowawczego w Tanzanii.

Opiekę nad zbiórką makulatury objęły Siostry Misjonarki Św. Rodziny bł. Bolesławy Lament pod patronatem Fundacji dr. F. Adwenta w Grodzisku Mazowieckim.

Opiekunem akcji w naszej szkole jest pani Dorota Szalewicz

Akcja „TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”

Ty również możesz pomóc!

Przyłącz się do Wielkiej Misiowej Akcji i podaruj swego misia, który stanie się najprawdziwszym ratownikiem.

Celem akcji jest zebranie maskotek, które posłużą służbom ratowniczym do udzielenia wsparcia psychologicznego, zminimalizowania stresu i zwiększenia poczucia bezpieczeństwa dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Zebrane pluszaki zostaną przekazane – Państwowej Straży Pożarnej, Ratownikom Medycznym i Policji.

Zachęcamy wszystkich do udziału w Akcji.

Prosimy aby zebrane maskotki były czyste i nie były zniszczone.

Opiekun akcji – Dorota Szalewicz

Akcja „Burek”

Od dnia 5 do 30 listopada 2018 r odbywa się w naszej szkole zbiórka karmy dla psów z lokalnego schroniska pod nazwą „Burek”. Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji. Wesprzyj bezdomne psiaki i zakup dla nich karmę. Przyniesioną do szkoły karmę  prosimy zostawiać w klasach.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego - Renata Hymka

Data dodania: 2018-11-05 17:58:54