Akcja #SprzątamyDlaPolski

"Sprzątamy dla Polski" to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie "Dla Polski" zostało objęte m. in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Wiedząc o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli się w akcję. 4 października klasy IV-VI wyruszyły na sprzątanie okolicznych terenów. Poprzez udział w akcji uczniowie nie tylko zadbali o otaczające szkołę tereny, ale także zwrócili uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim niewątpliwie jest ochrona klimatu i dbałość o nasze lokalne środowisko. Mamy nadzieję, że dzięki takim wydarzeniom już niedługo każdy będzie wyrzucał odpady tam, gdzie powinien. Do tego wszystkich gorąco zachęcamy.

Renata Hymka

Data dodania: 2022-10-04 20:14:20