Regulamin - Gorący posiłek w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2022/2023

Wizytę w szkole rodzice planują po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem

w dzienniku elektronicznym lub telefonicznie.

 

L.p.

Nauczyciele

 dzień / godzina

1.

Anyszka Izabela wtorek 11.00 - 11.45

2.

Bartochowska Agnieszka piątek 8.45 - 9.40

3.

Białas Emil środa 9.50 - 10.50

4.

ks. Blados  Łukasz poniedziałek 13.35 - 14.20

5.

Chojnacka Gabriela  

6.

Czajka Joanna wtorek 13.40 - 14.30

7.

Dudek Agnieszka

środa 12.45 - 13.30

8.

Gajda Agnieszka

środa 11.50 - 12.35

9.

Gawroński Dariusz środa 8.00 - 8.45

 10.

Gąsecka-Frankowska Patrycja 

 wtorek 9.50 - 10.50

11.

Hymka Renata

czwartek 8.55 - 9.55

12.

Janocha Iwona piątek 9.50 - 10.50

13.

Jędrachowicz Jakub

wtorek 12.45 - 13.30

14.

Kutkowska Anna

wtorek 8.30 - 9.30

15. 

Kapusta Beata

poniedziałek 10.55 -11.40

16.

Kłosińska Aleksandra poniedziałek 10.55 - 11.40

17.

Kowalczyk Anna

czwartek 9.50 - 10.30

18.

Łazińska Agnieszka piątek 12.35 - 13.20

19.

Łaziński Zbigniew środa 13.30 - 14.30

20.

Ługowski Dawid

wtorek 16.00 - 17.00

21.

Mika Aleksandra

środa 11.50 -12.30

22.

Paradowska Anna

środa 14.25 - 15.10

23.

Pietrucha Joanna czwartek 15.15 - 16.00

24.

Plichta Karol wtorek 9.50 - 10.35

25.

Polak Marzena środa 13.30 - 14.25

26.

Przytulska Monika czwartek 9.50 - 10.35

27.

Radziszewska Monika poniedziałek 9.40 - 10.40

28.

Radziszewski Przemysław poniedziałek 9.50 - 10.50

29.

Rybarczyk Anna wtorek 12.45 - 13.30

30.

Skoneczna Magdalena środa 10.50 - 11.50

31.

Sobolewski Wojciech środa 10.45 - 11.45

32.

Staszewski Stefan poniedziałek 10.55 - 11.40

33.

Stefańska Marta środa 15.30 - 16.15

34.

Stępniewska Ewa wtorek 15.10 - 15.55

35.

Szalewicz Dorota wtorek 11.50 - 12.35

 36.

Szczepanik Ewelina czwartek 10.55 - 11.40

37.

Szram Marta poniedziałek 10.55 - 11.40

 38.

Szwarocka Aleksandra

środa 8.55 - 9.40

39.

Tybura Agnieszka

środa 9.50 - 10.35

40.

Wiśniewska Małgorzata

piątek 10.55 - 12.35

41.

Wojciechowska  Marzena

piątek 11.50 - 12.35

42.

Wójcik Renata

wtorek 14.25 - 15.10 (co 2 tygodnie)

 

Data dodania: 2020-10-04 10:34:15
Data edycji: 2022-09-28 20:26:52
Ilość wyświetleń: 1672

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej