Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli

Harmonogram konsultacji nauczycieli

 

01.06.2020 – 10.06.2020

 

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Klasa

Przedmiot

Sala

Bartochowska Agnieszka

czwartek

14:10 – 14:55

8

wos

14

Białas Emil

środa

13:15 – 14:00

14:15 – 15:00

8

8

matematyka

matematyka

9

9

czwartek

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

5B

7B

5C, 7A, 8

matematyka

matematyka/informatyka

informatyka

9

9

9

Bruc Norbert

piątek

14:00 – 14:45

4

informatyka

19

Chojnacka Gabriela

poniedziałek

15:15 – 16:00

8

geografia

20

środa

14:15 – 15:30

7A, 7B

geografia

20

Gawroński Dariusz

środa

12:30 – 13:15

4

technika

19

czwartek

12:00 – 12:45

5A, 5B, 5C

technika, informatyka

19

piątek

12:00 – 12:45

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

6A, 6B, 6C

8

7A, 7B

technika / informatyka

fizyka

fizyka

19

20

20

Janocha Iwona

poniedziałek

12:00 – 12:45

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

6B

4

5C

matematyka

matematyka

matematyka

10

10

10

Kapusta Beata

wtorek

13:30 – 14:15

14:30 – 15:15

15:20 – 16:05

5A, 5B, 5C

6A, 6B, 6C

8

biologia / geografia

biologia / geografia

biologia

11

11

11

czwartek

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

7A, 7B

4

biologia

przyroda

11

11

Kłosińska Aleksandra

wtorek

13:15 – 14:00

14:15 – 15:00

8

8

j. polski

j. polski

20

20

czwartek

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

6C

6B

7B

j. polski

j. polski

j. polski

20

20

20

Kutkowska Anna

poniedziałek

12:00 – 12:45

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

5B

5A

6A

j. polski

j. polski

j. polski

9

9

9

wtorek

12:30 – 13:15

4

j. polski

9

Łazińska Agnieszka

wtorek

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

4

7A, 7B

muzyka / plastyka

muzyka

18

18

środa

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

6A, 6B, 6C

5A, 5B, 5C

muzyka / plastyka

muzyka / plastyka

18

18

Łaziński Zbigniew

poniedziałek

15:00 – 15:45

16:00 – 16:45

5B,6A,6B,6C

7A, 7B, 8

w-f

w-f

S

ks. Marszalik Marian

wtorek

8:00 – 8:45

7B, 8

religia

9

Pietrucha Joanna

poniedziałek

13:00 – 13:45

7A

j. polski

14

wtorek

12:00 – 12:45

5C

j. polski

14

Plichta Karol

poniedziałek

13:15 – 14:00

14:15 – 15:00

8

8

j. angielski

j. angielski

18

18

czwartek

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

5A

6A

j. angielski

j. angielski

15

15

piątek

13:00 – 13:45

7B

j. angielski

10

Radziszewski Przemysław

poniedziałek

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

6B

6C

j. angielski

j. angielski

20

20

czwartek

13:00 – 13:45

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

4

7A

5B

j. angielski

j. angielski

j. angielski

10

10

10

Skierska Ewa

piątek

13:00 – 13:45

5C, 6A, 6B, 6C, 7A

religia

9

Sobolewski Wojciech

wtorek

12:45 – 13:30

13:30 – 14:15

6A

6C

matematyka

matematyka

10

10

środa

12:45 – 13:30

13:45 – 14:30

5A

7A

matematyka

matematyka

10

10

Staszewski Stefan

środa

14:55 – 15:40

15:45 – 16:30

4, 5A, 5C

6A,6B,7A,7B

w-f

w-f

S

S

Wiśniewska Małgorzata

poniedziałek

14:00 – 14:45

7A, 7B

j. francuski

11

środa

15:15 – 16:00

8

j. francuski

11

Wojciechowska Marzena

piątek

13:00 – 13:45

4, 5A, 5B

religia

11

Wojciechowski Tomasz

środa

13:00 – 13:45

5C

j. angielski

14

Wójcik Renata

wtorek

13:30 – 14:15

7A, 7B

chemia

9

czwartek

13:15 – 14:00

8

chemia

18

 

Data dodania: 2020-05-26 18:21:45
Data edycji: 2020-05-26 18:24:45
Ilość wyświetleń: 117

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button