Uprzejmie informujemy, że z dniem 08.03.2024 r. SP7 Łowicz posiada nowy adres e-mail: sekretariat@sp7lowicz.pl. Prosimy o aktualizację naszego adresu w Państwa skrzynce kontaktowej.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

 Dzień tygodnia/ godzina

1. Bartochowska Agnieszka środa 9.40 - 10.40
2. Białas Emil wtorek 11.40 - 12.10, czwartek 8.15 - 8.45
3. Bruc Norbert  środa 15.10 - 15.40
4. ks. Marcin Koralewski wtorek 11.50 - 12.35
5. Czajka Joanna piątek 10.35 - 11.35
6.

Dudek Agnieszka

wtorek 8.55 - 9.40
7.

Gajda Agnieszka

wtorek 10.45 - 11.45
8. Gawroński Dariusz wtorek 10.35 - 11.35
9.

Gąsecka-Frankowska Patrycja 

 wtorek 10.55 - 11.30, środa 11.40 - 12.05
10.

Hymka Renata

poniedziałek 9.50 - 10.50
11.

Kutkowska Anna

poniedziałek 10.55 - 11.55
12.

Kapusta Beata

piątek 10.50 - 11.50
13. Kłosińska Aleksandra wtorek 12.35 - 13.35
14. Łazińska Agnieszka środa 13.30 - 14.00, czwartek 11.40 - 12.10
15. Łaziński Zbigniew czwartek 10.35 - 11.35
16.

Ługowski Dawid

poniedziałek 9.40 - 10.10
17.

Paradowska Anna

poniedziałek 15.10 - 15.40, środa 15.10 - 15.40
18. Pietrucha Joanna poniedziałek 15.10 - 16.10
19. Polak Marzena poniedziałek 13.30 - 14.00, czwartek 13.30 - 14.00
20. Przytulska Monika czwartek 8.50 - 9.50
21. Radziszewska Monika wtorek 10.40 - 11.40
22. Radziszewski Przemysław czwartek 10.40 - 11.40
23. Rybarczyk Anna czwartek 11.40 - 12.10, piątek 11.40 - 12.10
24. Skoneczna Magdalena środa 12.20 - 12.35, piątek 11.50 - 12.35
25. Sobolewski Wojciech środa 10.45 - 11.45
26. Staszewski Stefan czwartek 8.50 - 9.50
27. Stefańska Marta czwartek 16.00 - 17.00
28. Stępniewska Ewa poniedziałek 15.30 - 16.30
29. Szalewicz Dorota piątek 9.40 - 10.40
30. Szczepanik Ewelina czwartek 13.30 - 14.30
31.

Szwarocka Aleksandra

piątek 12.05 - 13.05
32.

Tybura Agnieszka

poniedziałek 11.50 - 12.35
33.

Wiśniewska Małgorzata

środa 14.25 - 15.10
34.

Wojciechowska  Marzena

piątek 11.40 - 12.40
35.

Wójcik Renata

co drugi wtorek 14.25-14.55
36.

Wojda Barbara

piątek  11.50 - 12.35
37.

Olkiewicz Agnieszka

poniedziałek 7.45 - 8.45
38.

Dziedziela Maria

poniedziałek 11.00 - 11.30, środa 11.50 - 12.20
39.

Deluga Marta

piątek 8.45 - 9.45
40.

Posłajko- Jędrachowicz Ewelina

poniedziałek 9.50 - 10.35

41.

Pawlak Paweł

czwartek 11.40 - 12.40

42.

Bełz Sylwia

czwartek 12.15 - 12.45 co 2 tygodnie

43.

Raróg Anna

środa 12.35 - 13.35

44.

Szram Marta

poniedziałek 15.00 - 16.00

 

Data dodania: 2020-10-04 10:34:15
Data edycji: 2024-02-16 21:50:50
Ilość wyświetleń: 3594

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej