Wspominamy Świętego Jana Pawła II

Konkurs papieski

2 kwietnia 2020 r. w 15. rocznicę śmierci Patrona naszej szkoły - Jana Pawła II - został ogłoszony konkurs papieski dla uczniów z klas IV - VIII. Wpłynęły 62. prace. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 maja 2020 r. w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Konkurs fotograficzny „Ojcze Święty, pamiętamy!”

Wpłynęły 44 zdjęcia i kolaże zdjęć; wszystkie prace tworzą wystawę w holu szkoły.

Akcja „Wspominamy Świętego Jana Pawła II”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II, przypadającej 18 maja 2020 r. uczniowie szkoły zostali zaproszeni do udziału w akcji „Wspominamy Świętego Jana Pawła II”. Uczniowie z klas I-IV wykonali 20 portretów Świętego Jana Pawła II, zostały one

wyeksponowane w Izbie Patrona.

Czterech uczniów spisało wspomnienia najbliższej rodziny i Ks. Prałata Wiesława Wronki, jedna uczennica napisała list do Papieża, prace te zostały złożone w Izbie Patrona.

Dziękujemy i gratulujemy uczestnikom!

Fotografie:

Jacek Rybus (szkoła, Izba Patrona i otoczenie szkoły) - Inspektor Samodzielnego stanowiska ds. obsługi i redakcji stron internetowych Urzędu Miejskiego w Łowiczu;

Piotr Wysocki (prace uczniów).

Data dodania: 2020-05-18 18:41:34
Data edycji: 2020-05-18 21:31:04