Projekt pt. "Zdrowym przez życie"

Projekt pt.

Dnia 08.06.2018r. uczniowie klasy 7a w ramach programu „Trzymaj Formę” prezentowali swój projekt pt. „Zdrowym przez życie”. Jego celem było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży nawyków prozdrowotnych.

Uczniowie klasy 7a zaprosili na prezentację młodszych kolegów z kl. Ia.

Przygotowali dla nich „owocowy poczęstunek” oraz pokaz ćwiczeń gimnastycznych poprawiających sylwetkę. Przedstawili wykonaną przez siebie książkę kucharską z przepisami na zdrowe posiłki: sałatki, przekąski, koktajle. Podczas krótkiej prezentacji multimedialnej zwrócili uwagę na zasady zdrowego stylu życia (właściwe odżywianie, aktywność fizyczną, odpowiednią ilość snu, unikanie używek).

Mamy nadzieję, że uczniowie klas młodszych posłuchają wskazówek starszych kolegów i koleżanek, będą unikać chipsów, słodyczy a zastąpią je owocami, warzywami będą pić wodę mineralną i aktywnie spędzać czas wolny.

Data dodania: 2018-06-10 21:46:16
Data edycji: 2018-06-11 19:50:48