AKCJA „TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM MEDYCZNYM”

Zakończyła się akcja zbiórki pluszaków dla dzieci poszkodowanych podczas wypadków drogowych, pożarów, zachorowań. W tą akcję najbardziej włączyły się dzieci z klas I - VI przynosząc ok. 130 zabawek. Następnie wszystkie pluszami przekazano do opiekuna tej akcji na terenie naszego miasta.

W dniu 27.11.2018r. dzieci z klas młodszych miały spotkanie z policjantami oraz koordynatorem akcji „Twój miś może zostać ratownikiem medycznym”. Policjanci przypomnieli dzieciom numery telefonów alarmowych, jak zachować się podczas jazdy samochodem, rowerem, spacerując ulicami miasta lub poboczami dróg. Przypomnieli też o tym aby mieć zawsze elementy odblaskowe, zwłaszcza w okresie zimowym. Koordynator akcji podziękował za tak duże zaangażowanie w w/w akcję.

Wszystkim tym, którzy włączyli się do zbiórki pluszaków BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Opiekun akcji na terenie szkoły: Dorota Szalewicz

Data dodania: 2018-11-30 20:29:21